Aktualności

SZOK! Decyzja Królowej Elżbiety II wprawiła wszystkich w osłupienie!

Królowa Elżbieta jest najdłużej panującym monarchą w historii Wielkiej Brytanii. Mimo podeszłego wieku pozostaje bardzo aktywna i zaangażowana w sprawy swojego kraju.

Nic dziwnego, że dziennikarze na całym świecie prześcigają się w zdobywaniu informacji na temat jej ostatnich poczynań. Oprócz pełnionych funkcji reprezentacyjnych, dyplomatycznych i honorowych równie istotny jest jej królewski styl życia. Nie od dziś wiadomo, że Elżbieta II to jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie. Każda jej stylizacja uzupełnia się, jest bardzo przemyślana i gustowna. Jednak po wielu latach swojego panowania monarchini podjęła bardzo ważną decyzję. Otóż wyeliminowała ze swojej garderoby jeden element, który wydawał się jej nieodłącznym atrybutem. 

Obrońcy zwierząt zapewne odetchnęli z ulgą. Królowa Elżbieta II zrezygnowała z noszenia naturalnych futer. Krawcowa monarchini podzieliła się tą informacją za pośrednictwem swojej książki „The Other Side Of The Coin: The Queen, The Dresser And The Wardrobe”.  Wiadomo, że owa krawcowa już od wielu lat ubiera królową. 

Jeśli Jej Wysokość uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach, a na zewnątrz jest chłodno, to od 2019 roku do tego, by zapewnić jej ciepło, wykorzystywane są sztuczne futra” – zapewnia autorka. 

Ponadto rzecznik Pałacu Buckingham oficjalnie potwierdził te doniesienia. Z jego wypowiedzi wynika, iż do uszycia każdego nowego stroju Elżbiety II wykorzysta się sztuczne materiały. Nie zmienia to jednak faktu, że dotychczasowe stylizacje królowej pozostaną w jej szafie. Mimo to opinia publiczna pochwala jej decyzję.

Komentarze