Aktualności Hot

„Rolnik szuka żony”: Gospodarze już podjęli decyzję! W programie zostaną…

Przyszedł czas na ten długo wyczekiwany odcinek. Rolnicy musieli dokonać wyboru. 

Natomiast dla niektórych uczestniczek oznaczało to koniec przygody w programie. Trzeba przyznać, że szósty sezon obfitował w wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Jako pierwszy swoją decyzję podjął Waldemar, który nie wybrał żadnej z pań. Natomiast Jakub i Seweryn już wcześniej wybrali kobiety, z którymi połączyło ich coś szczególnego. Seweryn zdecydował się spróbować szczęścia z Marleną, zaś Jakub powoli buduje relację z Anią. Jednak tabloidy donoszą, że związek Seweryna i Marleny nie przetrwał, a mężczyzna poznał już kogoś innego. Tak, czy inaczej pozostało jeszcze dwóch bohaterów, czyli Sławomir i Adrian. Jaki był ich werdykt?

Kandydatki, prowadząca oraz widzowie do ostatniej chwili byli trzymani w niepewności. Zarówno u Sławka, jak i u Adriana wciąż przebywały wszystkie uczestniczki. Ponadto większość z nich była zainteresowana potencjalnym przyszłym partnerem. 

Sławomir zastanawiał się pomiędzy Natalią i Martą. Nie brał natomiast pod uwagę Małgorzaty, która nie była do końca przekonana do życia na wsi. 

„Natalia jest cichą osobą, która też ma pragnienia. Marta jest energiczna i mieszka w mieście, ale ma to coś, co mi się podoba. Jej się po prostu chce” – tłumaczył rolnik.

W związku z tym zdecydował się kontynuować znajomość z Martą. Kobieta była zachwycona. 

Większy problem miał Adrian. Zależało mu na tym, aby nikt nie czuł się pokrzywdzony. Ostatecznie pomogło mu wspomnienie rozmowy z Iloną, która obdarzyła go bezinteresownym wsparciem. Wybrał właśnie ją. Jednak Ilona nie zareagowała na to tak entuzjastycznie, jak zrobiła to wcześniej Marta. 

„Cieszę się, ale nie skaczę z radości” – podsumowała. Mimo to postanowiła spróbować z Adrianem, dlatego zaprosiła go do swojego domu. 

Komentarze