Hot Kraj

PIJANY sędzia leżał bez ubrań w Lublinie! „Mówił, że jest…”

Szok w Lublinie! Pijany sędzia bez ubrań leżał na ulicy!

Niesamowite zdarzenie w centrum Lublina! Nieopodal skrzyżowania  al. Piłsudskiego z al. Narutowicza leżał pijany mężczyzna. Dodatkowo był praktycznie nagi – miał zsunięte spodnie i bieliznę. Jak się później okazało – był to sędzia jednego z lokalnych sądów.

Sprawę opisał portal Lublin112. Sytuacja miała miejsce we wtorkowe popołudnie. Mężczyzna znajdował się obok hotelu Victoria na al. Narutowicza. Miał opuszczone spodnie wraz z bielizną. Świadkowie twierdzą, że wymachiwał legitymacją. Mówił, że jest sędzią oraz, że „w ogóle go tutaj nie ma”.

– Idąc do pracy zauważyłem siedzącego na schodach koło kasyna mężczyznę. Miał całą porozbijaną twarz i spuszczone do kolan spodnie. Podszedłem do niego i zapytałem, czy potrzebuje jakiejś pomocy. Ten jednak odrzekł, że nie. Po chwili jednak usiłując wstać, spadł ze schodów i położył się na chodnik – mówił portalowi lublin112 świadek zdarzenia.

Przechodzień od razi wezwał pogotowie i policję. Jak się później okazało, na ulicy siedział pijany… sędzia lokalnego sądu. Jego przełożony zgodził się na transport do izby wytrzeźwień. We krwi sędziego było aż 2,3 promila alkoholu.

-Sędzia nie był w stanie ustać na nogach i nie wiedział gdzie się znajduje – dodaje świadek.

– Raz mówił, że jest w Radomiu, kolejnym razem, że w Krakowie. Wspominał też o zaparkowanym gdzieś w pobliżu samochodzie. Potem tylko wymachiwał swoją legitymacją – cytuje świadka zdarzenia portal Lublin112.

 

fot. Instagram, dawidowiczaleks

Komentarze