Hot Kraj

Kobieta PODPALONA na Podkarpaciu! Dzień wcześniej ze swoim oprawcą…

Mielec: Mężczyzna najpierw brutalnie pobił a później podpalił kobietę!

Podkarpaccy policjanci zatrzymali 29-latkaC który najpierw pobił a później podpalił 35-letnią kobietę. Do zdarzenia doszło w Mielcu. Dzień przed zdarzeniem kobieta wraz z oprawcą spożywała alkohol. Ranna oraz półnaga 35-latka walczy o życie w szpitalu. 29-letniemu oprawcy grożą trzy lata więzienia.

Funkcjonariusze podczas patrolu na mieleckiej starówce zauważyli ranną kobietę. 35-latka szła ulicami miasta cała we krwi, z poparzonymi nogami oraz bez większości ubrań. Policja zatrzymała kobietę i wezwała karetkę pogotowia ratunkowego. Z zeznań kobiety dowiedziano się, że przed kilkoma minutami padła ofiarą 29-letniego mężczyzny. Dramat rozegrał się w miejscu obleganym przez miejscowych bezdomnych.

Do siedzącej z bezdomnymi mężczyznami 35-latki podszedł jej znajomy 29-latek. Bez słów zaczął bić kobietę. Po brutalnym pobiciu oblał ją łatwopalną substancją i podpalił. 35-latka ma liczne obrażenia głowy oraz nóg. Kobieta nadal przebywa w szpitalu. Po przesłuchaniu 35-latki oraz świadków zatrzymano 29-letniego sprawcę.

Policjanci dokonali przesłuchania pokrzywdzonej i osób, które mogą mieć wiedzę na temat zdarzenia. Jak wynika z relacji świadków dzień wcześniej kobieta piła z oprawcą alkohol. Później miała mi ukraść telefon komórkowy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 29-letniemu oprawcy zarzutu narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Zgodnie z decyzją sądu mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione czyny grozi mu do trzech lat więzienia.

fot. YouTube

Komentarze