Aktualności Celebryci Hot

Jarosław Bieniuk znów zostanie ojcem. Nie interesuje się dzieckiem i jego matką!

Wokół rodziny Bieniuków ostatnio wiele się dzieje. Nie zawsze są to jednak radosne chwile…

Najpierw zmarła Anna Przybylska, żona Jarosława Bieniuka i matka trójki jego dzieci. Od tamtej pory media bardzo interesują się córką aktorki i piłkarza, która z roku na rok coraz bardziej przypomina mamę. Natomiast Jarosław był oskarżany o napaść na tle seksualnym. Wyszło na jaw również to, że po śmierci żony spotykał się z Martyną Gliwińską. Teraz okazało się, że kobieta jest w ciąży. Jednak z tego, co wiadomo piłkarz nie zareagował na tę wiadomość tak, jakby się można było spodziewać. Zamiast radości zapanowała dość niezręczna atmosfera – przyszła mama uważa, że czeka ją samotne rodzicielstwo. 

„Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu” – informuje Martyna Gliwińska.

29-latka dodała również, że były partner zupełnie nie interesuje się ani nią, ani dzieckiem. Dlatego stara się przygotować na to, że zostanie sama z maleństwem. 

Na jej zarzuty odpowiedział sam Bieniuk. Jego wypowiedź zupełnie nie pokrywa się z tym, o czym mówiła Martyna. Zdaniem sportowca zarówno on, jak i Gliwińska zamierzają „poukładać” wszystko dla dobra dziecka. Na chwilę obecną sytuację określa jako skomplikowaną. 

Jednak oświadczenie Jarosława Bieniuka widocznie niezbyt zadowoliło jego byłą partnerkę, gdyż zareagowała na nie dość nerwowo. 

„Mój komentarz dla ‚Na żywo’ to jedyny komentarz w tej sprawie i tak to są moje słowa. Jarosław Bieniuk mówi nieprawdę, że wspólnie się „staramy”, stąd też pewnie jego zdziwienie” – podsumowała całe zajście Gliwińska. 

Komentarze