Aktualności Celebryci Hot

Filip Chajzer w SZPITALU! Jest już po operacji!

Filipa Chajzera coraz rzadziej kojarzy się ze sławnym ojcem. Dziennikarz sam zapracował sobie na rozpoznawalność, jaką się dziś cieszy.

Choć Chajzera prawdopodobnie zna już cała Polska, on nadal nie przestaje pracować na swój sukces. Przede wszystkim regularnie udziela się w mediach społecznościowych, reagując na aktualne wydarzenia. Ponadto chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz przemyśleniami. Mimo, że nie wszystkim podoba się jego poczucie humoru, to nie da się ukryć, że Filip ma dystans również do samego siebie. Chociażby do swoich problemów zdrowotnych, o których miał okazję wspomnieć nieco wcześniej. Teraz okazało się, że prezenter trafił do szpitala. Jak zwykle poinformował obserwatorów o warunkach w placówce, swoim samopoczuciu i przebiegu operacji. 

Jak wynika z postu na Instagramie Chajzera, warunki panujące w szpitalu śmiało można określić jako sprzyjające powrotowi do zdrowia. Dziennikarz określił to miejsce jako raj!

„Cisza  spokój telewizor  książka  spotiyfaj i co najpiękniejsze – nikt nie zawraca głowy, no chyba, że przemiła pielęgniarka czule poprawi poduszkę pod łepetynką. Nie mówiąc już o tym jak cudowny jest odlot po znieczuleniu” – pisze zachwycony Filip. 

Przypominamy, że powodem pobytu gwiazdora w szpitalu były problemy z kolanem. Chajzer musiał przejść zabieg, który na szczęście przebiegł bez komplikacji i zakończył się pomyślnie. Dlatego celebryta nie zamierza oszczędzać się nieskończoność i już planuje powrót do aktywnego trybu życia. Dziennikarz wyznał, że marzy o dniu, w którym znów pojawi się na treningu squasha i pobiegnie w maratonie. 

Komentarze