Aktualności Celebryci Hot

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy? „Tęsknię za telewizją”

Ten wywiad był bardzo długo wyczekiwany. Nikt do końca nie wiedział, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak zdecyduje się na rozmowę z jakimkolwiek dziennikarzem.

Po przeszło dwóch miesiącach od tragedii na jeziorze Kisajno Agnieszka udzieliła wywiadu Dorocie Wellman. Wówczas zapytano ją o to, jak przeżywa żałobę i czy planuje powrót do show-biznesu. Odpowiedź Agi mogła być dla wielu szokująca, lecz prezenterka zdecydowanie powiedziała, że tęskni za telewizją. Czy to wystarczy, abyśmy mogli ponownie ją zobaczyć w progrmach, w których wcześniej występowała? 

Piotr Woźniak – Starak zginął 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Pozostawił pogrążonych w rozpaczy bliskich, przyjaciół, a także firmę i kilka niedokończonych projektów. 

Przede wszystkim prowadząca „Dzień Dobry TVN” chciała wiedzieć, co dalej z dziennikarską karierą Agnieszki.

„Myślałam, że nie chcę w ogóle do takiego wracać, że chcę wszystko zmienić. Tęsknię za telewizją, ale nie wyobrażam sobie żebym wróciła do rozrywki. Wiesz, mało co sobie teraz wyobrażam” – odpowiedziała Woźniak – Starak. 

Prezenterka raczej zrezygnuje z pracy w rozrywce na rzecz czegoś innego, na przykład reportaży. Planuje również wyjechać na Podhale, lecz wbrew wcześniejszym założeniom nie będzie to wyjazd trwający kilka miesięcy. Zamiast tego Agnieszka spędzi tam zaledwie parę dni. 

Podczas spotkania z Dorotą Wellman wdowa po producencie opowiedziała również o tym, jak przeżywała żałobę. Wyznała, że było wokół niej mnóstwo dobrych osób, które ani razu jej nie zawiodły i zawsze służyły pomocą. Dzięki nim udało jej się powoli podnieść z ciosu, który zadała jej nagła śmierć Piotra. 

Komentarze